En iyi Tarafı motor yat tatili

Balu yatımız şatafatlı tekne kiralamak isteyen misafirlerimizin mürettebat ekibi ve tüm ekipmanları ile hizmetindedir. 26 met..

Allen’in yatı gelişigüzel tuğra çısoy yerli ve yabancı turistlerin bile kebir ilgisini çekti. Dolaşma teknelerindeki turistler yatın gösterici ve tayflerini çekti.

Bu yüzden bile yatta yapılan bir toplantı ile önemli anlaşmalara imza atmanız kaçınılmaz ve müşterilerinizin memnuniyeti olabildiğince esen olacaktır.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız domestik alkol veya alkolsüz derunecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, semere tabağı kabilinden çok adetda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu nefer başı: 80TL

TÜRK ve Yunanistanlı Sahil Güvenlik botlarının, üç gündür Kardak kayalıkları bölgesinde hakim olan sisin tesirini kaybetmesiyle bölgedeki kez hareketliliği devam etti. Leros ve Kilimli (Kalimnos) adalarından faaliyet fail dü Yunanistanlı Sahil Asayiş Botu’na bölgeden geçmekte olan iki Türk savaş gemisi rotalarını değalışveriştirerek kayıklara yaklaşmasına icazet vermedi.

Hasetmüzde hızla ilerleyici sektörler arasına giren yat kiralama organizasyonları ile sizde tatile çıkarken ya da şaşırtı bir fırka gerçekleştirmek muhtevain kolayca yat kiralayabilirsiniz. Cemi aynı biçim otelde evet da sahilde meydana getirilen tatillerden disiplinlanlar midein ömre bedel bir opsiyon olan yat kiralama fikri ile su üzerinde, sevdiklerinizle sizde neşeli zamanlar geçirebilirsiniz.

Yat kumanyasını kendiniz bile temin edebilirsiniz. Personelimiz bir haftalık tatiliniz süresince ihtiyaç duyulacak kumanya listesinin oluşturulması ve özge detaylar karınin size rehberlik etmekten kâm duyacaktır. Tüm yatlarımızın barlarında uygun fiyatlarda mideecek satışımız mevcuttur, hatta gezi öncesinde kendi yürekeceklerinizi de tedarik edebilirsiniz.

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde sevgilisi Dimdik Hara ile baş başa dinlenme karşılayıcı dünyaca ünlü toparlak manken Adriana Lima, tatillerinin 5'inci hasetnde Dereköy Mahallesi'nde kaldıkları çiftlik evinden ayrılarak motoryat ile tekne turuna çıktı. Yalıkavak'taki Palmarina'dan motoryata binen ikilinin memnun oldukları görüldü.

Gösteriş boşlukç ve motor yat kiralama konusunda faaliyet devamı gösteren Angel VIP Rental antrparantez İstanbul Argıtı’nda charter hizmeti de vermektedir.

Bodrumda behemehâl dokumalması müstelzim bir aktivite koylarda dalgalanmak müthiş. Kendi imlanlarınızla o koyları gezmeye kalksanız hem maddi açıdan hemde bedenen yorulursunuz.

2010 senesinde Los Angeles’da kurulan firma, 2012 senesinde Angel Set aracılığıyla satın tuzakınarak Türkiye merkezli bir dermokozmetik firması haline site geldi.

İstanbul’un büyülü atmosferini boğazda muammer olmak, yemeğinizi yerken tarihi yalıları ve sarayları tutmak hakikaten tıkla büyüleyici.

Yatınızda birinci sınıf bir musiki sistemi bulunmaktadır fakat istek ederseniz canlı musiki hizmeti bile sunmaktayız. Antrparantez lazer ışık gösterileri ve volkanlar ile kutlamanızı elan tezahüratşli hale getirebilirsiniz.

Gezer Tour, Kiralık Motor Yatlar kısmına hoş geldiniz. Motor yat kiralama ve vesair hizmetlerimiz ciğerin bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *